JMDATA

Platforma JMDATA

Naszą misją jest dostarczanie Państwu najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych i biurowych.

Nie ograniczamy się przy tym do roli dostawcy, ale pomagamy w doborze odpowiednich materiałów w zależności od indywidualnych potrzeb.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się

Zarejestruj się

Jeśli masz już konto, zaloguj się

Twój adres e-mail:
Twoje hasło:

Masz problemy z logowaniem lub rejestracją? Zadzwoń: +48 22 673 02 22

Wyszukiwarka materiałów eksploatacyjnych

Producent urządzenia

Brother
Canon
HP
HP Inc.
Lexmark
Oki
Xerox

Model urządzenia

- proszę wybrać producenta -

Materiały eksploatacyjne

- proszę wybrać model -

Konfigurator drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych

Wybierz drukarkę

Rodzaj urządzenia

Zastosowanie

Druk w kolorze

Format

Kariera

Opiekun handlowy- praca na terenie Warszawy

Opiekun handlowy- praca na terenie Warszawy.

Zadania:

- sprzedaż hardware i materiałów eksploatacyjnych klientom biznesowym,
- doradztwo i opieka nad klientami,
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy handlowca,
- doświadczenie w handlu sprzętem komputerowym lub materiałami eksploatacyjnymi,
- znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office), mile widziana znajomość obsługi WF-MAG
- umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z klientami,
- zdolności negocjacyjnych, organizacyjnych, otwartości i komunikatywności,
- wytrwałość i ambicja w dążeniu do osiągania celów.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników sprzedaży,
- wsparcie managerów oraz zespołu współpracowników.

Prosimy o przysyłanie CV na  praca@jmdata.pl

Prześlij swoje CV

Cel wysłania aplikacji
Oferta pracy na stanowisko*

Imię, nazwisko, data urodzenia
Imię*
Nazwisko*
Data urodzenia*
Adres i telefon
Adres zameldowania
Ulica*
Nr domu*
Nr lokalu*
Kod pocztowy*
Miejscowość*
Kraj*
Adres korespondencyjny
Uwaga: jeżeli adres korespondencyjny jest różny od adresu zameldowania, proszę obowiązkowo uzupełnić poniższe pola.
Ulica
Nr domu
Nr lokalu
Kod pocztowy
Miejscowość
Kraj
Telefon kontaktowy
Proszę podać przynajmniej jeden telefon kontaktowy.
Telefon kontaktowy*
Preferowane godziny kontaktu
Wykształcenie
Nazwa szkoły lub uczelni, okres nauki, uzyskany tytuł, specjalność.
Przebieg kariery zawodowej
Od - do (dzień, m-c, rok), nazwa, adres, nr. telefonu pracodawcy, stanowisko, przyczyna odejścia, zakres obowiązków.
Szkolenia i kursy
Temat, czas trwania, nazwa i adres organizatora
Informacje dodatkowe
Znajomość obsługi komputera (nazwa programu, stopień zaawansowania)
Powody ubiegania się o powyższe stanowisko
Oczekiwane wynagrodzenie netto*
Zobowiązania wobec obecnego pracodawcy / okres wypowiedzenia
Referencje
Osoby, które mogą udzielić referencji (imię i nazwisko, nazwa firmy, stanowisko, adres i numer telefonu)
Dane dotyczące wniosku

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez JMDATA. (zgodnie z ustawą z dn. 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883).

Oświadczam, że wprowadzone dane powyżej są prawdziwe.Uprzejmie informujemy, że wszelkie informacje przekazane za pośrednictwem niniejszego formularza będą traktowane jako dane poufne. Wypełnienie i przesłanie formularza nie jest równoznaczne z obietnicą przyjęcie do pracy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.